Kuchyne na mieru

vyrábame pre našich zákazníkov už od roku 2009. Či ide o modernú, rustikálnu, alebo kuchyňu v klasickom dizajne, garantujeme kvalitu nielen použitých materiálov, ale aj montáže.
Škála materiálov a povrchov je široká – lak, senosan, laminát, prípadne dyha, alebo masív – to všetko môžeme použiť na viditeľné plochy kuchyne,  pracovné dosky z umelého kameňa, laminátu, alebo prírodného kameňa dotvoria celkový charakter kuchyne. 
Pre realizáciu Vašej vysnívanej kuchyne na mieru stačí osloviť nás s požiadavkou na vypracovanie návrhu a cenovej ponuky kuchyne.
Môžete tak urobiť prostredníctvom emailu 
info@kuchynskestudio.sk, alebo telefonicky 0950 576 325.

 

1.Nákres

Pre orientačnú cenovú ponuku stačí poslať na email info@kuchynskestudio.sk nákres s rozmermi a stručným popisom.

2.Vizualizácia

Nasleduje vizualizácia a dohodnutie všetkých detailov. Výber materiálov, kovania, pracovnej dosky, spotrebičov, drezu a batérie.

3.Realizácia

Po odsúhlasení všetkých detailov prejdeme k výrobe kuchyne. Obyčajne výroba trvá 2 týždne, pri lakovaných povrchoch 4-5 týždňov.

Výber materiálov

Materiály a povrchy novej kuchynskej linky sú tým prvkom, ktorý budete vnímať každodenne. Preto je tento krok veľmi dôležitý a výber farebnej a povrchovej kombinácie treba dobre zvážiť.
Určujúcim prvkom bude aj voľba podláh, dverí, farba stien – to všetko je potrebné zladiť, aby ste s finálnym výberom boli spokojní.

Kontakt: 0950 576 325